TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Restaurace Stodola

Připravili jsme pro vás novou stylovou restauraci se staročeskou kuchyní. Můžete si například pochutnat na pečené kachničce, pečeném králíku na česneku, pečených vepřových žebrech nebo na vepřovém kolenu s kysaným zelím, hořčicí a spoustou dalších specialit.
http://www.ukazatel.cz/stodola

Restaurace U Nudle

Restaurace U Nudle je příjemným prostředím pro všechny labužníky moravských a českých jídel. Samozřejmostí jsou i speciality šéfkuchaře. Na těchto dobrotách si pochutnáte právě v této restauraci, která Vás doladí svým selským stylem.
http://www.ukazatel.eu/unudle

Restaurace U Starýho slona

Nově zrekonstruovaná restaurace s teplou kuchyní, která se může pochlubit certifikátem o nejvyšší kvalitě točených plzeňských piv. Denně nabídka poledních menu.
http://www.staryslon.cz

Restaurace v Lipách

Restaurace v Lipách se nachází v obci Senohrady, nedaleko fotbalového hřiště. Svým zákazníkům nabízí výběr z několika druhů jídel, možnost posezení u kávy, piva či dobrého vína. Pořádání večírků, svateb, rodinných, firemních oslav… s možností uzavření celé restaurace.
http://www.ukazatel.cz/vlipach

Sportcentrum Duna

Sportovní centrum DUNA nabízí 2 squashové kurty a 4 bowlingové dráhy, půjčovné bot je v ceně. Tento sportovní komplex je propojen s restaurací díky útulnému baru, ve kterém pro Vás obsluha připraví po vyhraném turnaji něco k pití.
http://www.ukazatel.cz/sportcentrumduna

Viktoria

Srdečně Vás zveme do naší stylové restaurace se zimní zahradou a letním posezením v klidném prostředí centra Olomouce. Zde se na Vás již těší milý personál, který Vám nabídne naši výbornou kuchyni, víno či jen dobrou kávu.
http://www.ukazatel.cz/viktoria

365Servis

Produkce programů na klíč, nabídka atrakcí a technického zázemí v oblasti zábavy a kulturních akcí. Pódia, mobilní obrazovka, zastřešení, catering. Z atrakcí skákací hrad, trampolína 4v1, horolezecká stěna, čtyřkolky, moucha, sumó.
http://www.365servis.cz

Bar Marco

BAR MARCO nabízí klidné posezení s bohatou nabídkou hlavních jídel i nápojového lístku. Možnost rezervace celé kapacity restaurace (50 míst), s možností využití na firemní akce, rodinné oslavy i soukromé párty. Samozřejmostí je i denní menu.
http://www.ukazatel.eu/marco

Barman shop

V našem e-shopu najdete vše potřebné pro Váš bar. Nabízíme široký sortiment barmanských potřeb od nalévátek a šejkrů až po juicery, mixéry, výrobníky ledu, drtiče ledu a someliérské potřeby.
http://www.extraobchod.eu/barshop

BOMA

Navštivte naši provozovnu, která Vám nabízí občerstvení od časného rána do pozdních nočních hodin s příjemnou obsluhou.Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky hotových jídel české kuchyně od 48 Kč, minutek, studené vitríny – saláty, chlebíčky,… a teplé vitríny – pečená kuřata, řízky, ražniči, ryby,atd.
http://www.ukazatel.eu/boma

Café la Rue

Café la Rue (z francouštiny - "Kavárna na ulici") je nadstandardní kavárna s originálním designem, vlastním stylem a zajímavou architekturou. Vysoký standart nabízených služeb, kvalitní produkty, atraktivní prostředí a především příznivé ceny jsou zárukou spokojenosti každého návštěvníka.
http://www.cafelarue.cz

CASINO & SPORT CLUB

Příjemné posezení s možností sledování přímých přenosů sportovních utkání na velkoplošných projekcích. Možnost sázení na sportovní události v TIP SPORTU. Také si můžete zahrát na moderních výherních automatech, elektronické a živé ruletě - pronájem rulet za výhodných podmínek.
http://www.ukazatel.eu/sportclub

Catering d´excellence, eventy

Zajistíme občerstvení - catering na úrovni pro Vaše společenské akce, rauty, otevírání nových provozů. Eventy na klíč včetně pronájmu vlastních prostor, večírky na lodi, výlet balónem. Venkovní občerstvení na špičkové úrovni za standardní ceny.
http://www.catering-de.cz

Catering.cz

Kompletní cateringový servis v ČR i zahraničí. Společenské akce včetně zajištění vhodných prostor i výzdoby, hudební a zábavní produkce.
http://www.catering.cz

COCKTAIL BAR OSA

Cílem baru OSA je poskytovat služby náročným zákazníkům, kteří hledají víc než „panáka, točené pivo či kávu do skla“. Nabízí harmonii chutí, barev a profesionálního barového umění přípravy lahodných míchaných nápojů, ochucených káv, punčů a řadu světových specialit.
http://www.bar-osa.com

Cosmic Bowling

Cosmic Bowling je moderně zařízený bar se dvěmi bowlingovými dráhami, který je vhodný pro chvilkové posezení u kávy, ale i bouřlivé oslavy do pozdních nočních hodin. K posezení si můžete nechat zahrát vaši oblíbenou muziku z jukeboxu.
http://www.ukazatel.cz/cosmis

Cukrárna U Mlsné kočky

CUKRÁRNA / KAVÁRNA v centru Zlína, proslulá svými specialitami. Nabízíme výrobky domácích pekáren (zákusky, dorty, koláče...), poháry, ovocné saláty, palačinky, koktejly, čokoládové fondue, zmrzlinu. Výhodná snídaňová menu (cornflakes, jogurty, müsli).
http://www.umlsnekocky.cz

Čokoládové fontány

Kaskádové čokoládové fontány na společenské a firemní akce. Tyto fontány jsou naplněny pravou hořkou, mléčnou, bílou či medovou belgickou čokoládou.
http://www.cokoladovefontany.cz

Děravý kotel - Cheb

Pivnice, bar, restaurace. Příjemné posezení, pružná otevírací doba, široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, originální kuchyně, stylový interiér, letní terasa.
http://www.deravykotel.cz/

Disco Na Terase

Každý pátek a sobotu od 20-03 hod se otevírá diskotéka Brooklyn, která je hned nad restaurací. Čeká Vás dobrá hudba a příjemná zábava. Vstup ZDARMA.
http://www.ukazatel.cz/naterase

Stránka:

1 2 3 4 5