TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ HOŘICE

Ve sportovním zařízení je v provozu sauna, squash, kuželna se 4 dráhami, masáže a plavecký bazén (rozměry 25 x 8,80 m - čtyři dráhy, hloubka 1,00 - 1,60 m, teplota vody - 28°C), Dětský bazén - délka 5 x 8,80 m, hloubka 0,70 - 0,90 m, teplota vody - 30°C. Whirpool - kapacita 6 osob - teplota: 33°C.
http://www.horice.org/sportcentrum/index.php

Aktivní dovolená na motorové lodi nebo hausbotu

Pronájem motorových lodí a hausbótů v Francii, Německu, Holandsku, Belgii, Irsku, Skotsku, Anglii, Itálii a Španělsku bez kapitánských zkoušek.
http://www.hausboty.cz

Bechyně

Bechyně, lázeňské městečko s bohatou historií a množstvím památek, leží v centru malebného Jihočeského kraje na soutoku Lužnice a říčky Smutné, 20 km od Tábora.
http://www.lazne-bechyne.cz

Bozkovské dolomitové jeskyně

Jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech. Díky bohaté výzdobě však nemají problém přilákat milovníky podzemní říše z krajin mnohem vzdálenějších. Nachází se zde také největší podzemní jezero v Čechách.
http://www.bozkovske-jeskyne.cz

Červená Lhota - pohádkový zámek

Návštěvníky upoutá svou romantickou podobou na první pohled. Neobvykle červené zbarvení zámeckých zdí září do všech stran a odráží se i v hladině rybníka, uprostřed kterého celá stavba leží na skalnatém ostrově s jedinou přístupovou cestou po kamenném mostě.
http://www.cervena-lhota.cz/

Dopravime.cz - Spolujízda

Ať už cestujete po ČR, do zahraničí nebo jen dojíždíte do zaměstnání, buďte v cíli o něco levněji. Cestovat Spolujízdou se vyplatí.
http://www.dopravime.cz/spolujizda.php

Golf Club Karlštejn

Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom necelých 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče.
http://www.karlstejn-golf.cz

Hluboká nad Vltavou - zámek z dětských knih

Oslnivá stavba vám připomene zámek z dětských knih. Smělé cimbuří, zdobné detaily, věžičky, bílé zdi, krakorce, bašty, balkóny, opěrné pilíře a krajkoví oken jsou atributy nezapomenutelné stavby, která vypadá jako z pera Walta Disneye.
http://www.zamek-hluboka.cz/

Hora Říp

Co Mohamedu Mekka, to Čechu Říp... Na stránkách naleznete: Kudy tam, Přístupové trasy, Turistické informace, Sportovní vyžití, Mapy, Co navštívit v okolí,…
http://www.hora-rip.cz/

Hrad Bezděz

Král hradů. Takovou přezdívku dostal od návštěvníků. A že jich jeho branami prošlo dost a dost. V roce 2005 více než 60 000 a v roce 2006 ještě více. Není divu, vždyť Máchův kraj nabízí kromě výše zmíněného hradu ještě mnohem více lákadel.
http://www.hrad-bezdez.cz

HRAD BOUZOV

Původně gotický hrad z počátku 14. století, romanticky přestavěný na přelomu 19. a 20. století pro arcivévodu Evžena Habsburského. Romantické interiéry s historicky cenným zařízením, bohatou výzdobou malířskou, řezbářskou a kovářskou. Muzejní expozice ve velké výstavní síni. Objekt častého zájmu filmařů.
http://www.hrad-bouzov.cz

Hrad Houska - místo opředené legendami

Tajemný, magický, prokletý či pekelný. Všechny tyto přívlastky má hrad jménem Houska, který byl zpřístupněn široké veřejnosti teprve roku 1999. Přestože nepatří mezi největší či nejkrásnější hrady, nepyšní se obrovským parkem nebo nejstarší kaplí, stal se oblíbeným cílem mnoha výletníků a dobrodruhů.
http://www.hrad-houska.cz/

HRAD HUKVALDY

Rozsáhlá zřícenina gotického hradu ze 13. století, rozšířeného renesančně a barokně. V současnosti postupně velkoryse rekonstruován. Pod hradem obora založená v 16. století. Expozice: Katovny a mučírny (od května)...
http://www.janackovy-hukvaldy.cz

Hrad Karlštejn – symbol zlatých věků

Majestátný hrad se tyčí nad třpytivou hladinou Berounky jako němý svědek té nejkrásnější historie, co kdy české země potkala.
http://www.hrad-karlstejn.com/

Hrad Kašperk a Kašperské hory

Vysoko v šumavských horách stojí tajemný hrad Kašperk. 886 metrů nadmořské výšky mu vyneslo titul nejvýše položeného královského hradu v Čechách. Zahanbit se v tomto ohledu nenechají ani tři kilometry vzdálené Kašperské Hory - v dobách své největší slávy české královské město v nejvyšší nadmořské výšce.
http://www.kasperske-hory.cz

Hrad Kokořín

Kokořín aneb romantická rekonstrukce historie. Na stránkách také neleznete: Turistické informace, Tipy na výlety do okolí, Aktivní dovolená
http://www.kokorin-kokorinsko.cz/

Hrad Kost

Hradní akce : Prohlídka : Zajímavosti : Historie : Pověsti : Výlety : Turistická mapa okolí :::: Hrad Kost se může pyšnit už tím, že byl postaven v ráji. Skutečně; zelenavé lesy, malebná údolí, květena a pískovcové skály – to vše napovídá, že Český ráj nedostal své jméno pro nic zanic. Majestátná Kost se choulí mezi údolími Plakánek a Prokopským údolím od 14. století. Je jí jen o pár let méně než slavnému Karlštejnu.
http://www.hrad-kost.cz/

Hrad Košumberk

Při návštěvě hradu se nechte unést atmosférou. Ucítíte zde nádech středověku a nepopsatelnou hřejivou vnitřní sílu, kterou vyzařují jeho polorozbořené zdi. Načerpáte zde ztracenou energii! A pokud zavřete oči, můžete slyšet středověkou hudbu spolu se zvuky řinčících mečů a smějících se dam.
http://www.kosumberk.cz/

HRAD KOTNOV

Pozůstatek gotického hradu založeného Přemyslem Otakarem II. v druhé polovině 14. století. Za husitů propojen s městem společným opevněním. Hrad značně poškozen v 16. století, část přestavěna na pivovar v 17. století, ostatní části postupně zničeny novými přestavbami.
http://www.husmuzeum.cz

HRAD LICHNICE

Zřícenina původně raně gotického hradu z první poloviny 13. století, rozšířeného v 15. století, přestavovaného v 16. století. Po skončení třicetileté války pobořen a opuštěn. Od roku 1933 postupně konzervován. V podhradí tzv. Žižkův dub, asi osm set let starý památný strom.
http://www.tremosnice.cz

Stránka:

1 2 3 4 5 6