TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Agentura ZK

Prezentační stránky agentury, nabízející jazykové kursy, překlady a tlumočení, průvodcovské služby. Podrobný popis, ceny služeb.
http://www.agentruazk.cz

Air Marine

Cestovní kancelář - letecká přeprava osob, překladatelské a průvodcovské služby. Nabídka a on-line rezervace letenek, přehled služeb, foto album.
http://www.airmarine.cz

CA PRAGUELIVE

CA PRAGUELIVE nabízí plnohodnotný servis služeb v oblasti cestovního ruchu. Poskytujeme ubytování v Praze a celé ČR, výlety, exkurze, průvodcovské služby, transfery, adrenalinové sporty, relaxační, rodinné, sportovní, romantické i zábavné programy
http://www.praguelive.info

Tomáš Kovařík - průvodce Prahou v češtině a němčině

Průvodcovské služby v češtině a němčině v Praze a při výletech mimo Prahu. Prohlídky: 1. To nejlepší z Prahy, 2. Staré Město a Karlův most, 3. Hradčany, Pražský hrad a Malá Strana, 4. Židovská Praha. Výlety: České Budějovice, Český Krumlov, Karlovy Vary, Karlštejn, Mariánské Lázně, Mělník, Nelahozeves, Terezín.
http://kovarik.guide-prague.cz

Turistický průvodce

Průvodcovské služby pro větší skupiny především skandinávských turistů (Dánsko, Švédsko). Okruhy a programy - Praha, Kutná Hora, Terezín, Most a další lokality. Tlumočení, překlady textů.
http://www.lukesova.cz

Stránka:

1