TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Agia Galini – Cestopis z Kréty, Řecka

Informace o letovisku Agia Galini, hodnocení a popis blízkých pláží, ceny za autobusy, odjezdy, zajímavá místa, vše doprovázeno fotografiemi.
http://agiagalini.ic.cz

Asmat - cestopisy, fotografie a informace

Cestopisy, informace a fotografie hlavně z Asie (Indie, Bangladéš, Myanmar, Thajsko, Čína, Laos, Kambodža, Vietnam, Indonésie, Malajsie), Afriky (Egypt, Madagaskar, Maroko, Jižní Afrika, Etiopie) a Austrálie. Windows tapety (wallpapers). Hodnocení fotek. Pohlednice.
http://cestovani.kamdata.com

Boubínský prales

Boubínský prales je unikátní rezervace v samém srdci Šumavy. Některé stromy tu jsou staré až 400 let, ale samotný prales je starší než lidský rod. Dříve byl prales vlastně všude, ale člověk lesy kácel a znovu osazoval a z původních evropských pralesů, které nebyly dotčeny lidskou činností, zbyly jen ostrůvky.
http://www.boubinsky-prales.cz

Bulharsko mapa

Základní i podrobná mapa Bulharska a informace o cestě do Bulharska.
http://www.bulharsko-mapa.net

Caravanlife.cz

Nezávislý portál o karavaningu, cestování, kempingu. Najdete zde rady a tipy na cesty, diskuse, články a fotografie, karavany, bazar, příslušenství, vybavení, kempy, eshopy, slevy, inzerci, půjčovny, servis, recepty, odkazy, techniku, srazy, výjezdy.
http://www.caravanlife.cz

Cestopisy - Mont Blanc, Matterhorn, Jizerky

Moje cestopisy z mých výletů a expedic do hor a přírody vůbec. Zahraničí: Mont Blanc, Matterhorn, tuzemsko: Jizerky, Krkonoše. Stránka se aktualizuje vždy po nějakém tripu. Množství fotek, užitečných informací, rad a zkušeností.
http://zdenda.zde.cz

Cestopisy a levné cestování

Cestování a sport v okolí města Bílina. Cestopisy, tipy, rady na levné cestování.
http://www.withcomment.net

Cestopisy z různých zemí

Zážitky z Izraele, Nového Zélandu, Koreii a Fiji.
http://www.sweb.cz/travel02

Cestopisy.com

Netradiční cestopisy zatím převážně z evropských zemí - Británie, Černá Hora, Rakousko, Slovensko, Španělsko a další.
http://www.cestopisy.com

Cestopisy.net

Jedná se o publikační portál kde vycházejí cestopisy a videoprůvodci, ojedinělý projekt v rámci českého internetu.
http://www.cestopisy.net

Dalmácie

Užitečné rady pro vaši dovolenou v Chorvatsku. Nejzajímavější místa na dalmátském pobřeží, památky, zajímavosti. Informace o nabídkách zájezdů, dopravě, cenách atd.
http://www.dalmacie.cz

Egypt Last Minute

Největší nabídka zájezdů Last Minute do Egypta od více než 250 cestovních kanceláří. Užitečné informace o Egyptu a jeho hlavních turistických destinacích. Tipy a rady na cestu.
http://www.egypt-last-minute.info

Embudu Village - Maledivy

Stránka o turistickém resortu EMBUDU VILLAGE v ráji zvaném Maledivy. Všechni informace, fotky, zájezdy, lastminute,všechno co potrebujete a neco navíc.
http://www.embudu.cz

Exotické cestování - magazín o exotickém cestování

Vše o exotickém cestování, cestopisy z exotických zemí, články o exotických místech naší planety, diskuse o cestování, možnost zveřejnit cestopisy a fotografie z Vašich cest a mnoho dalšího...
http://www.exoticke-cestovani.com

Exotické země

Užitečné rady pro vaši dovolenou, nabídka zájezdů, ubytování, nejzajímavější památky a místa v řadě exotických míst Karibiku, Indickém oceánu, Tichomoří i na dalších místech. Mexiko (Cancún, Playa Carmen), Egypt (Hurghada), Čína, Libye, Maledivy, Spojené Arabské Emiráty (Dubai, Sharjah) atd. All inclusive hotely. Poznávací zájezdy.
http://exotika.slantour.cz

fotografování nejen na horách

Alpská turistika a fotografování? Alpyn vám nabídne průvodce po vybraných trasách i rady pro pěkné fotografie.
http://www.alpyn.cz

Itálie

Všechno, co hledáte, najdete zde. Užitečné rady pro vaši dovolenou, nejzajímavější památky a místa v Itálii, informace o nabídkách zájezdů, dopravě, lyžování, cenách atd.
http://italie.slantour.cz

Itálie - dovolená u moře

Informace hlavně pro ty, kdo chtějí v Itálii prožít letní dovolenou
http://www.italie-dovolena-leto.com/

Jižní Afrika, Jihoafrická republika, JAR

Afrika je naší specializací. Nabízíme expedice, cesty na míru, zájezdy, ubytování, pronájem aut v zemích jižní a východní Afriky - Jihoafrická republika, Namibie, Botswana, Zambie, Zimbabwe, Malawi, Mozambik, Keňa, Tanzánie, Uganda a další země.
http://jar.jizniafrika.cz/

Kanárské ostrovy

Nízkonákladový průvodce Kanárské ostrovy - Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura - počasí, doprava, cestování, ubytování, zajímavosti, výlety, ceny, fotky.
http://www.luko2.com/cestovani/kanarske-ostrovy.htm

Stránka:

1 2 3