TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Baby web o rodičovství a dětech

3 témata, Chci dítě, Těhotenství, Dítě 0–12 měsíců, přináší informace o všem, co je spojené s touhou po dítěti, jeho očekáváním i prvními měsíci života. Odborným partnerem je Ústav péče o matku a dítě v Praze 4 Podolí. Poradna, fotogalerie.
http://www.babyweb.cz

BUĎ FIT - snadné hubnutí

Nabídka programů redukce váhy, regenerace organismu, zlepšení fyz. kondice na základech buněčné výživy, individuální přístup ke každému podle jeho potřeb. Nejedná se o zázraky, ale o výživové programy, zajišťující komplexní výživu organismu.
http://zhubnete.er.cz

Cosmo Girl

CosmoGIRL! je skvělý měsíčník pro všechny mladé rebelky. Je to ten nejlepší návod, jak přežít dospívání, školu, rodiče, seznamování a přitom nepoznat nudu. "Cosmogirls" jsou hvězdy každé třídy!
http://www.stratosfera.cz/cosmogirl/

Cosmopolitan

Časopis pro mladou ženu.
http://www.cosmopolitan.cz

Článkyproženy.cz

Portál přímo pro ženy obsahuje vše, co moderní ženu zajímá. Přečtete si na něm články o kráse, články o módě, články o zdraví a mnoho dalších. Články pro ženy jsou plné zajímavých informací.
http://www.clankyprozeny.cz

Čteníproženy.cz

Kterou ženu by nebavilo čtení o kráse, čtení o módě, anebo čtení o zdraví! Odreagujte se od práce na portálu přímo pro ženy! Čtení pro ženy Vás vždy pobaví!
http://www.cteniprozeny.cz

Dolce Vita

Dolce vita je časopis o tom, jak si užívat života právě teď a tady. Oslňující pohled na design, architekturu, cestování, ale i módu. Dolce vita je luxusní průvodce pro váš sladký život.
http://www.stratosfera.cz/dolcevita/

Family Star

Ve Family Star naleznete praktické a redakcí prověřené rady z oblasti výživy, zdraví, vzdělávání i dětského chování. Rodič se zde dozví, proč se dítě v určitých situacích chová tak, jak se chová, a my mu poradíme, jak tyto situace nejlépe řešit s ohledem na zdravý vývoj potomka.
http://www.stratosfera.cz/familystar/

Harper´s Bazaar

Harper´s Bazaar, nejprestižnější módní časopis na světě, je určen ženám, které už nemyslí jen na sex. Harper´s Bazaar dokáže čtenářky přesvědčit, že luxus je přirozenou součástí jejich života! A vychází ve dvou formátech.
http://www.stratosfera.cz/bazaar/

Chvilka pro Tebe

Časopis pro soutěživé čtenáře a čtenářky s řadou křížovek o atraktivní výhry, navíc se hraje o osobní automobil. Týdeník přináší i oblíbené příběhy ze života, recepty a rady pro domácnost.
http://www.chvilka-pro-tebe.cz

Jackie

Ojedinělý časopis pro věčně mladou a všehoschopnou ženu! Jackie vás pobaví, odreaguje a inspiruje. Jackie je časopis od žen pro ženy!
http://www.stratosfera.cz/jackie/

Juicy

Trendy, móda, celebrity, design, kosmetika.
http://www.juicy.cz

Look magazine

Časopis pro všehoschopnou ženu.
http://www.lookmagazine.cz

Lucky Star

Výborně namíchaný koktejl článků o módě, kosmetice, známých osobnostech, zdraví, jídle a vůbec o všem, co ženy opravdu zajímá za stěží uvěřitelou cenu! Šťastná, úspěšná, krásná a milovaná. To je čtenáířka časopisu Lucky Star.
http://www.stratosfera.cz/luckystar/

Magazín o bydlení

Moderní magazín o bydlení, inspirace bydlení, fotogalerie interiérů. Praktické rady: stavba domu, modernizace, rekonstrukce bytu, přeměny interiéru. Inspirace pro Váš dům. Tipy na výstavy a veletrhy, letáky, rady, diskuze.
http://www.stavimesen.cz/clanky/interiery-design

Magazínmóda.cz

Magazín móda je tu pro všechny, které zajímá čtení o módě. Kategorie dámská móda, pánská móda a dětská móda jsou tu pro Vás, abyste moderně oblékli nejen sebe, ale i celou rodinu.
http://www.magazinmoda.cz

Magazínokráse.cz

Chcete si přečíst, jak být krásná nebo jaké jsou módní trendy? Módní čtení najdete na našem serveru přímo o kráse.
http://www.magazinokrase.cz

Maminka.cz

To nejlepší v životě ženy - těhotenství, porod, miminko, mateřství, rodina.
http://www.maminka.cz

Módaakrása.cz

Móda a krása zajímá každou moderní ženu. Hledáte recept na to, jak být krásná? Zajímají Vás trendy módní značky? Buďte krásná s naším portálem!
http://www.modaakrasa.cz

Módní prádlo

Profesionální časopis o spodním prádle. Trendy, informace, veletrhy, modelky, inzerce, objednávka časopisu, články, fotografie.
http://www.modnipradlo.cz

Stránka:

1 2