TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

1st.langs.info – První jazykový portál

Vše o jazycích. Časopis zdarma. Studium jazyků, vzdělávání, překlady a tlumočení, zahraniční pobyty. Přehled 2800 aktuálních kurzů, 790 jazykových škol. Zahraniční studium a práce - rady, zkušenosti. Jazykové zkoušky a certifikáty. Učebnice a pomůcky. Jazykové školy, jazykové kurzy - detailní informace.
http://www.langs.info

Časopis jazyky, studium, práce – Jazyky.com

Vše o studiu jazyků (angličtina, němčina) - jazykové školy, agentury, jazykové kurzy. Rozhovory, články, rady, užitečné odkazy, kalendář akcí. Studium v zahraničí, práce v zahraničí, au-pair. Jazykové zkoušky a certifikáty. Studijní materiály, recenze učebnic, učebních pomůcek.
http://www.Jazyky.com

abcHistory.cz

Virtuální centrum pro snazší orientaci v oborech archivnictví, historie, dějepis, knihovnictví, informační vědy. Katalog anotovaných odkazů. Rešerše.
http://www.abchistory.cz/

ACZ, s. r. o.

Nabízíme vzdělávací kurzy měkkých dovedností (rétorika, asertivita, komunikace, prezentace, time management, zvládání stresu), kurzy počítačových dovedností (Excel, PowerPoint, Word) a speciální kurzy (grafologie, relaxační techniky). Zaručujeme individuální přístup kvalifikovaných lektorů.
http://www.aczprace.cz

Adresář jazykové školy a jazykové kurzy

Jazykové školy a jazykové kurzy v ČR. Přehled 2800 aktuálních jazykových kurzů, 790 škol. Angličtina, Němčina... skupinové, individuální, firemní jazykové kurzy, intenzivní jazykové pobyty, studium a práce v zahraničí... Aktuální informace - jazyková škola aktualizuje každý jazykový kurz sama.
http://www.jazykovky.cz

Alfacentrum – vzdělávací středisko (Mělník)

vzdělávací středisko (otevřené a rekvalifikační akreditované kurzy, elearning – kurzy účetnictví, počítačové kurzy), komplexní vedení účetnictví A až Z, správa bytů bytových družstev
http://www.alfacentrum.eu

Anglická školka - HappyHippos

Anglická mateřská školka pro děti od 2,5 do 7 let. Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím v malých skupinkách (max.10). Rodinné prostředií, individuální přístup, výlety, školky v přírodě, zájmové kroužky. Zajistíme celodenní péči o vaše děti.
http://www.happyhippos.cz

Anglicko český slovník on-line

Slovník obousměrný včetně poznámek k překladům s on-line překladem. Rovněž anglická gramatika.
http://www.slovnik.sukvos.com/

Angličtina OnLine

Vše o angličtině. Angličtina na internetu, výukové materiály z angličtiny, výuka angličtiny, anglické jazykové zkoušky, jazykové kurzy angličtiny, jazykové školy specializované na Aj. Angličtina v zahraničí. Anglická gramatika, konverzace, slovníky.
http://www.Anglictina-On-line.cz

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Vysoká škola, bakalářské studium (i zkrácené), navazující magisterské studium, dálkové i prezenční. Bankovnictví, finance, management, makléř, oceňování, EU, sociální služby, rekvalifikace, kurzy, certifikace. E-přihláška, bez přijímacích zkoušek. MŠMT
http://www.bivs.cz

Francouzština OnLine

Vše o francouzštině. Francouzština na internetu, výukové materiály z francouzštiny, výuka francouzštiny, francouzské jazykové zkoušky, jazykové kurzy francouzštiny. Francouzština v zahraničí, gramatika, konverzace, slovníky.
http://www.francouzstina-on-line.cz

Italština OnLine

Vše o italštině. Italština a na internetu, výukové materiály z italštiny, výuka italštiny, italské jazykové zkoušky, jazykové kurzy italštiny, jazykové školy s Ij. Odborné články o italštině. Italština v zahraničí, gramatika, konverzace, slovníky.
http://www.italstina-on-line.cz

JAZYKOVÁ ŠKOLA SPĚVÁČEK

Skupinové a individuální kurzy, pomaturitní studium cizích jazyků , příprava k mezinárodně uznávaným zkouškám, studium v zahraničí, on-line testy. Malé skupiny studentů a možnost volby českých lektorů nebo rodilých mluvčích
http://www.jazykovka.info

Jazykové zkoušky a mezinárodní certifikáty

Ucelený přehled jazykových zkoušek a mezinárodních jazykových certifikátů (jazyková zkouška FCE, CAE, BEC, ÖSD, ZD, PWD, DELF,...). Detailní informace o zkouškách, jazykové školy a kurzy připravující na příslušnou zkoušku. Odkazy na studijní materiály, garanty zkoušek a další informace.
http://www.JazykoveZkousky.cz

Kurzy - jak podnikat

Naučíme vás úspěšně podnikat a udělám z vás odborníky. Řekneme vám jak získat finance a dotace pro vaši firmu. Naučíme vás vybrat vhodné zaměstnance.
http://www.pomocpodnikateli.cz

Němčina OnLine

Vše o němčině. Němčina na internetu, výukové materiály z němčiny, výuka němčiny, německé jazykové zkoušky, jazykové kurzy němčiny, jazykové školy specializované na Nj. Němčina v zahraničí. Německá gramatika, konverzace, slovníky.
http://www.Nemcina-On-line.cz

NICOM, a.s. - kurzy, školení, rekvalifikace

Autorizované školící středisko firmy Misrosoft (OMLP) a Autodesk (ATC). Nabízíme počítačové kurzy a certifikace, ECDL, školení AutoCAD, rekvalifikace, firemní vzdělávání, kurzy účetnictví, projekty ESF, prodej software a hardware, pronájem učeben.
http://www.nicom.cz/

Referáty, Maturitní otázky

Seminarky.cz - Velký katalog - obsahuje seminární práce, referáty, skripta, maturitní otázky, čtenářský deník, přednášky, diplomové práce a další
http://www.seminarky.cz

Soukromá VŠ Praha, CEVRO

Vysoká škola CEVRO Institut. Bakalářské obory Politologie a mezinárodní vztahy, Veřejná správa. Výuka přímo v centru Prahy. Nejlepší prof. sbor v oboru. Titul, rozhled, kontakty, uplatnění v praxi. Buď tím, čím chceš být!
http://www.cevroinstitut.cz

Střední školy

Střední školy v ČR. Adresář středních škol, prezentace škol, katalog základních škol.
http://www.stredniskoly.cz

Stránka:

1 2