TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Daňové poradenství a vedení účetnictví

Accontes je poradenská společnost poskytující odborné daňové poradenství a vedení účetnictví. Nabízíme komplexní zpracování účetnictví jak pro živnostníky,tak i pro střední a velké společnosti. Pořádáme pravidelná školení týkající se daňové problematiky.
http://www.accontes.cz

Hypoteční banka a.s.

Banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. Hypotéku si u nás můžete vyřídit i přes internet, díky nové službě Hypotéka online. Na hypotéky se opravdu specializujeme.
http://www.hypotecnibanka.cz

UniCredit Bank Czech Republic, a. s.

Jsme silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní a privátní klientelu. Cílem naší banky je dodržovat a zvyšovat standardy obsluhy klientů.
http://www.unicreditbank.cz

.: Finanční centrum CZ :. informace jako na dlani

Internetový portál Vám nabízí nové možnosti. Potřebujete peníze? právníka? informaci? Nebo sháníte firmu, která Vám pomůže? To a mnohem více se dovíte u nás. Vše rychle, přehledně a jednoduše. Pošlete Vaši poptávku mnoha firmám. Ušetřete čas a peníze. Nechte si udělat zdarma několik nabídek.
http://www.financnicentrum.cz

Ae Finance

Nabízíme přeúvěrování - konsolidace půjček a úvěrů od banky i soukromých investorů. Vyplacení exekuce i dražby. Oddlužení nemovitosti. Oddlužení závazků z FÚ, MSSZ, zdrav.poj. i ostatních. Hypotéky až 150% z hodnoty nemovitosti. Nebankovní půjčky.
http://www.ae-finance.cz

Akcie a jak vydělat na burze

Tipy, informace, software, knihy, odkazy
http://www.usakcie.com

ALCATON s.r.o.-Ivan Soukup

kompletní makléřský servis v oblasti pojištění firem a osob, nabízíme životní a majetkové pojištění, havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění odpovědnosti. Nedílnou součástí našich služeb je i likvidace případných pojistných událostí a spolupráce se všemi pojišťovnami působícími na pojistném trhu ČR. Kancelář : W.Churchilla 2, Ústí nad Labem 400 01, telefon 475 210 302, fax 475 211 676, mobil 731 180 011.
http://www.alcaton.cz/

Autocentrum Neužil

Autocentrum najdete ve městě Plasy v okrese Plzeň-sever. Nabízíme opravy všech typů automobilů, prodej ojetých automobilů a pneuservis.
http://www.volny.cz/autocentrum_plasy

AVARRIO

Prodej a výkup investičních slitků. Výkup dle aktuálního kurzu na Londýnské burze. Na našem webu najdete kalkulačku, která vám spočítá, kolik byste dostali za vaše nenositelné šperky, dentální korunky nebo jakýkoliv slitek s obsahem zlata.
http://www.avarrio.cz

BALEKO a partneři, s.r.o.

Vedení účetnictví a daňové evidence, správa majetku, financí a pohledávek, forenzní řízení, audit systémů řízení, audit personální a hospodářský, factoringové operace, zastoupení v konkursních nebo insolvenčních řízeních
http://www.baleko.cz/

Centrum půjček

Půjčka do 150.000 Kč - jen Praha a stř. Čechy - osobně! Mohou být dluhy v CBCB, vůči FÚ, OSSZ, Zdr. p. Var. I: čistý registr SOLUS - jiné půjčky, bankokarty, telefony, nebo VAR.II: čistý registr GE Money bank a Multiservis. Bez poplatků předem ani po, bez ručení, bez souhlasu manžela. Výše dle příjmu.
http://www.centrumpujcek.cz

Cofidis s.r.o.

COFIDIS je finanční nebankovní společnost, poskytující půjčky a úvěry na dálku – po telefonu či online. Půjčka až do výše 150 000 Kč. Není potřeba ručitele, vyřízení a vedení půjčky je zcela zdarma a navíc lze půjčku kdykoli splatit dříve bez sankcí!
http://www.cofidis.cz

Článkyofinancích.cz

Kde najdete odborné články o financích? Přeci na stránkách, které jsou přímo tomu určené! Přečtete si články o hypotékách! A pokud potřebujete poradit, nezapomeňte navštívit okénko finance poradna.
http://www.clankyofinancich.cz

Čteníofinancích.cz

Věnovat alespoň pár minut týdně čtení o financích se rozhodně vyplatí. Čtení o hypotékách, stejně jako čtení o půjčkách zlepší Vaši orientaci ve světě financí.
http://www.cteniofinancich.cz

D & D Czech s.r.o.

Zasoupení leasingové společnosti pro finanční leasing strojů, automobilů, zpětný leasing, operativní leasing a uvěr. Možnost fin. od 30 tis. Rychlé jednání, jednoduché schválení a není potřeba předkládat složité podklady.
http://www.dadczech.cz

deredes, s.r.o. - vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek pro občany, firmy i stát po celé ČR a EU. Žádné zálohy, provize až při vymožení. Vymáháme pohledávky již od sta korun, provádíme i odkup. Právní servis advokátní kanceláře, zajištění majetku přes exekuce, upomínky.
http://www.checkout.cz

Důchodovka.cz

Specializované finanční poradenství. Připravíme Vám spokojený důchod.
http://www.duchodovka.cz

Esofin Hypo Invest - nebankovní úvěry,hypotéky,půjčky,leasing.

Řešíme vše co banky odmítají.Široká nabídka nebankovních programů.
http://www.esofin.cz

espolecnosti.cz - Prodej ready made společností a zakládání nových firem

Prodáváme již založené společnosti zapsané do Obchodního rejstříku (tzv. ready made společnosti). Tyto firmy mají plně splacený základní kapitál, nikdy nevykonávaly žádnou činnost, nemají žádné závazky a jsou připraveny k okamžitému prodeji. Společnost ready-made Vám umožní zahájit podnikání bez zbytečné administrativy velmi rychle.
http://www.espolecnosti.cz

Euro Money CZECH a.s. - Půjčky, Úvěry, Hypotéky, Leasing

Váš finanční partner v oblasti financí = Půjčky, Úvěry, Hypotéky, Leasing, Pojištění.
http://www.euro-money.cz

Stránka:

1 2 3