TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

I MEDIUM - Internetová reklamní agentura

Hledáte spolehlivého partnera? Jsme tu pro Vás!Specializujeme se na webdesign, tvorbu WWW stránek, internet marketing a online reklamu. Poskytujeme kompletní internetová řešení na profesionální úrovni.
http://www.imedium.cz

4f team - vizualizace, 3D grafika, animace

Vypracování vizualizace staveb, interiérů, exteriérú, fotorealistické vizualizace a zákresy do fotografií, architektonické vizualizace, animace, panoramatické prezentace, virtuální prohlídky, flash prezentace, prezentace designu, výrobků a zboží.
http://www.4f.cz

Agentura NIKIA - reklama, grafika, PR

Full servisová reklamní agentura - specializujeme se na reklamu na internetu, organizaci firemních akcí a tiskových konferencí. Zajistíme pro vás komplexní reklamní kampaň - online, print, TV, billboardy, CLV, mobilní reklama, atd.. Poskytujeme služby public relations, sponzoring. Dostaneme vaši reklamu na internet (bannery, kontextová a PPC reklama). Náš tým má dlouholeté zkušenosti z reklamy, médií i agentur. Nevíte jak na reklamu a komunikaci? Poradíme vám. Díky nám budete vidět!
http://www.nikia.cz

Agentura Říha - kulturní a zábavní akce

Firemní a podnikové akce. Moderátor a známé osobnosti. Kulturní svátky, městské oslavy, pouti a slavnosti. Diskotéky. Zábavné atrakce. Nafukovací skluzavky, skákací hrady, moucha, horolezecká stěna. Surf a snowboard simulator, sumo ring, rodeo bizon, elektrický býk. Pronájem atrakcí.
http://www.agenturariha.cz

Alfa Medimedia - reklamní a kreativní agentura

Reklamní a kreativní agentura, která Vám svým profesionálním přístupem ke každé zakázce zajistí vysokou kvalitu nabízených služeb. Žádejte originalitu!
http://www.alfamedimedia.cz

Amatérské sdružení hudebníků, dechový orchestr mladých Jistebník

Amatérské sdružení hudebníků - dechový orchestr mladých Jistebník. Repertoár sahající od klasické dechové hudby, jako jsou pochody, valčíky a polky, přes úpravy klasických děl až po úpravy muzikálů, filmové a populární hudby.
http://www.hudba-jistebnik.cz

ArtGate - reklama a marketing

Full service: DTP, grafika, letáky a katalogy, produkce, reklamní předměty, public relations, plánování inzerce, média, outdoorová reklama (billboardy, city lighty, navigační systémy), promotions (promo akce), firemní akce, školení, semináře, teambuilding.
http://www.artgate.cz

Avostok tiskárna

Nabízíme grafické zpracováni a tisk veškeré reklamní produkce. Zajistíme kvalitní tisk letáku, reklamních prospektu, brožur, plakátu, vizitek, vyrábíme razítka.
http://www.avostok.cz/

Branaldi, s.r.o. - reklamní předměty

Nabízíme velkoformátový ofsetový tisk, vývoj, zpracování a výrobu atypických reklamních a propagačních předmětů z lepenky, papíru a plastu pro marketingovou podporu prodeje. Vyrábíme POS stojany, poutače nebo figury. Dárkové a prezentační balení.
http://www.branaldi.cz

Cedule - Jan Teplický - Krédo

Cedule, tisk samolepek, tisk plakátů, reklamní cedule, velkološný tisk, reklamní stojany, velkoplošná laminace.
http://www.kredo.cz

David Borovka

Nabídka služeb: DJ, ozvučení, osvětlení, moderování firemních večírků, svateb, maturitních plesů, diskoték a vše, kde potřebujete hudbu a moderátora.
http://www.chciparty.cz

Hostesky-rauty

Zajišťujeme hostesky po ČR, rauty, fullservice, ochutnávky, sampling.
http://www.exhibitionservice.cz

Ing. Věra Schwarzová - Live & Drobek

Kapela pro akce firem a měst nabízí vystoupení pro maturitní plesy, party, oslavy a narozeniny.
http://www.drobek.info

itreklama.cz

Nabízíme Vám USB flash disky, MP3, MP4, digitální foto rámečky, MP3 budíky, myši, klávesnice, reproduktory k PC, sluchátka, webkamery a mnoho dalších předmětů, určených pro potisk právě Vaším logem na propagaci Vaší firmy.
http://www.itreklama.cz

Ivan Klíma

Umělecká a produkční agentura - kapely, skupiny, zábava, artisté, atrakce,svatba, plesy,kultura,bazar, chat,firemní akce , catering, raut, novinky, dětské atrakce.
http://www.smartagency.cz

Jan Zdeněk

Agentura zabývající se pořádáním karaoke show na kulturních akcích, profesionální ozvučování, osvětlování, fotografování, vystoupení kapel, pořádání maturitních plesů.
http://www.karaokemedia.cz

JIŘÍ SVOBODA - ROZHLASOVÝ A TELEVIZNÍ MODERÁTOR

Jiří Svoboda je profesionální televizní a rozhlasový moderátor. Nabízí moderování vašich firemních večírků, společenských akcí, plesů, konferencí, prezentací, přehlídek, akcí pro děti a podobně. Nabízí profesionální služby za příznivých cenových podmínek.
http://www.vasmoderator.cz

Josef Řezníček

MusicExport - hudební agentura zajišťuje vystoupení moderátorů, DJ, umělců a výjezdních muzikál. představení i kompletní zvukové a světelné zabezpečení společensk. akcí.
http://www.musicexport.cz

Luděk Nezbeda - Cimbal Music

Cimbálová muzika, jazz i klasika - to je kapela Cimbal Music se sídlem v Praze. Kapela která hraje nejen lidový repertoár.
http://www.cimbalmusic.cz

Martin Uxa - In head music

Zastoupení kapel Coda, Gen, Onset, Pumpa a revivalů Uriah Heep, Whitesnake, Judas Priest, Walda & Gang, Kiss, Rammstein, Red Hot Chili Peppers, Motörhead, Ozzy Osbourne.
http://www.inheadmusic.cz

Stránka:

1 2