TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Bétrojka : kuchyně na míru, zakázkové truhlářství

Moderní, rustikální i klasické kuchyňské linky, zakázkové truhlářství, sedací soupravy softline.
http://www.betrojka.cz/

Freedom nábytek, s.r.o.

Uvažujete o nové kuchyni? Vaše stará kuchyňská linka Vám již nevyhovuje! Naše kuchyňské studio je tu pro Vás!
http://www.freedomstar.cz

Gastrotechno Group s.r.o.

Vybavení obchodů, gastro zařízení, nářezové stroje, váhy, pokladny, mlýnky na kávu, mlýnky na maso, pásové pily, vakuové baličky značek Berkel ,Scharfen, Manconi, Mainca, Sharp, Serd ,Sanyo, CAS, Tonava, Mettler Toledo, Omas a ostatní. Chladící a mrazicí technika, myčky, nerezový nábytek, grily.
http://www.gastrotechnogroup.cz

Granitové kuchyňské dřezy Granisil

Granitové dřezy Granisil uspokojí i náročné spotřebitele. Jsou homogenní a tvoří je 75-80% kameniva, 15% akrylátu a 5% barviva. Součástí každého dřezu je ovládaná výpusť se sítkem, přepad, sifon a ostatní díly pro celkové napojení na odpad.
http://www.granitove-drezy.cz

Interexpo Nábytek

Kuchyňské studio a studio zdravého spánku, matrace, rošty. 3D návrhy. Prodáváme nábytek, postele, kuchyně, sedací soupravy, židle, stoly. Dodáme vestavěné skříně na míru. Interierové doplňky, garnyže.
www.interexpo-nabytek.cz

Interio - nábytek a kuchyně

Nábytek INTERIO - maloobchodní, velkoobchodní a internetový prodej nábytku renomované značky Black Red White. Nabízíme kompletní sortiment jako sedací soupravy, pohovky, obývací stěny a sektor, kuchyně, dětské pokoje, ložnice, postele a šatní skříně.
http://www.nabytek-interio.cz

Jakub Žídek

Zakázková výroba kuchyní a nábytku na míru. Individuální řešení dle Vašich požadavků, grafické zpracování návrhu, včetně dopravy a montáže. Prodej vestavných spotřebičů, dřezů, baterií, drtičů a drátěného programu.
http://www.kuchynezidek.cz

JH interiér

Výroba a montáž vestavěných skříní a kuchyní na míru, Doplňky pro vestavěné skříně a kuchyně, Vestavěné skříně na míru, Skříně do podkroví, Šatny a dělicí stěny interiérů, Vzorové kalkulace skříní, Moderní kuchyně, Zaměření a grafický návrh zdarma
http://www.jhinterier.cz

Kuchyně

Kuchyně
http://www.elnar.cz/kuchyne.htm

Kuchyně - nábytek

Výroba kuchyní a nábytku. Na zakázku vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - obývací stěny, sedací soupravy, vestavěné skříně, postele a ložnice, kancelářský nábytek, hotelový nábytek. Návrh kuchyní zdarma.
http://www.lj.cz

Kuchyně Interiorstudio

Navrhneme a realizujeme originální sestavy kuchyňského nábytku. Vyberte si kuchyň u nás! Pomůžeme vám s realizací, 3D vizualizací jakékoliv kuchyně. Zpracujeme návrhy kuchyní v moderním, klasickém i exclusivním designovém stylu. Kuchyně navrhujeme pro Vás!
http://www.interiorstudio.cz

KUCHYNĚ-KATALOG.cz

Komplexní přehled kuchyní, snadno zde najdete kuchyňké studio přímo ve Vašem kraji. Naleznete zde také přehledný katalog prodejců kuchyňských spotřebičů, nádobí, obkladů i kuchyňského nábytku.
http://www.kuchynekatalog.cz

Kuchyňské studio gorenje Praha

Naše značkové kuchyňské studio a kuchyňský ateliér je součástí skupiny gorenje, která patří mezi největší výrobce kuchyní a kuchyňských spotřebičů v České republice i v Evropě. Kuchyně moderní, klasické, rustikální – na míru a za rozumnou cenu.
http://www.kuchynskastudia.cz

Levné kuchyně, levné kuchyňské linky - Studio

Navštivte virtuální kuchyňské studio a navrhněte si vlastní levnou kuchyň se vším, co do ní patří – kuchyňská linka, pracovní deska, kuchyňský dřez, spotřebiče, dvířka, MDF dvířka, fóliová dvířka, osvětlení kuchyně, vodovodní baterie, stojánkové baterie, drátěný program, railing...
http://www.levne-kuchyne.eu

Magazín o bydlení

Moderní magazín o bydlení, inspirace bydlení, fotogalerie interiérů. Praktické rady: stavba domu, modernizace, rekonstrukce bytu, přeměny interiéru. Inspirace pro Váš dům. Tipy na výstavy a veletrhy, letáky, rady, diskuze.
http://www.stavimesen.cz/clanky/interiery-design

Mona Nábytek

Kuchyňské studio, nábytek do obývacích a dětských pokojů - stylový a moderní. Kožené sedací soupravy - rustikální styl (dubová kostra - kožený sedák I. a II. jakost). Sedací soupravy - dubový nábytek, nábytek kovový.
http://www.mona-nabytek.cz

Petr Ptáček - výroba nábytku

Truhlářství vyrábí nábytek na zakázku, specializuje se na kuchyňské linky a vestavěné skříně. Vyrábí také nábytek pro pracovny, ložnice, obývací a dětské pokoje. Kuchyňské linky vybavuje el. spotřebiči. Pro vestavěné skříně dodává množství doplňků.
http://www.kuchyne-ptacek.cz/

PRO-KUCHYNĚ - pro radost z vaření

Internetový obchod pro-kuchyně.cz se zaměřuje na doplňky a příslušenství do kuchyní, jídelen, barů a restaurací. Rozhodli jsme se nabídnout kvalitní zboží špičkových designérů, které potěší jak svým vzhledem, tak kvalitou a snadným používáním.
http://www.pro-kuchyne.cz

SCONTO NÁBYTEK

SCONTO Nábytek vám nabízí široký sortiment sedacích souprav, obývacích stěn, kancelářského a ratanového nábytku. Vybrat si u nás můžete také z bohaté nabídky ložnic, ložnicových sestav, matrací, dětských pokojů, kuchyní, jídelen a stolů. Lákavá je i nabídka bytového textilu a bytových doplňků.
http://www.sconto.cz

Sklady Dušek s. r. o. - největší kuchyňské studio v ČR

Kuchyně, prodej kuchyní, sektorové kuchyně, vestavné kuchyně, kuchyně na míru, vestavné kuchyňské spotřebiče. Kuchyně značek Decodom Topolčany, Emka Bojkovice, Libela Český Dub. Vytvoření grafického návrhu kuchyně zdarma. Výstavní plocha přes 700m2, skladovací plocha téměř 6000m2.
http://www.skladydusek.cz

Stránka:

1 2