TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

AZ Solutions, s.r.o. - Komplexní služby v IT

AZ Solutions působí v oblastech: bezpečnost IT, dodávky a implementace software, dodávky hardware, realizace a správa počítačových sítí, správa výpočetní techniky, IT outsourcing, webdesign a dodávky spotřební elektroniky. Spolupracujeme s výrobci jako je: HP, IBM, Dell, Sun, Acer, Asus, Toshiba, Sony, Epson, Kyocera, Microsoft, Panasonic, CheckPoint, Secure Computing, McAfee, Symantec, 3com, Cisco, Panasonic, Samsung, atd.
http://www.azsolutions.cz

CMI Technologies

Vývoj a implementace softwarových řešení, vývoj mobilních aplikací, konzultace a analýzy, prodej software, značkového hardware a mobilních zařízení, podpora obchodování na kapitálových trzích.
http://www.cmit.cz

Hardware.cz

Internetový obchod s hardware. Bluetooth zařízení, čistící prostředky, datová média, digitální foto a video, grafické karty, doplňky k PC, gsm, chladiče, chlazení, paměti, pevné disky, pc tuning, pokladní a fiskální tiskárny, pevné disky.
http://www.hardware.cz

Záchrana PC - Váš PC servis nonstop

Počítačová pohotovost a servis počítačů který se zabývá opravami software a hardware poruch. Specializace na konfiguraci a instalaci MS Windows, odvirovaní počítačů. Realizace a správa sítí v Praze a okolí.
http://www.zachrana-pc.cz

Stránka:

1