TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Ekonomické systémy Money S3 pro vedení účetnictví a řízení malých a středních firem. Registrační pokladny a tiskárny pro maloobchod a restaurace s certifikací MF ČR. Bezplatné předprodejní konzultace. Servis, školení a technická podpora. ISO 9001
http://www.money.cz

Elektro

Navštivte naši specializovanou prodejnu elektroniky a domácích spotřebičů. Nabízíme široký sortiment všech známých značek a velký výběr příslušenství. U nás najdete vždy elektroniku za nejlepší ceny.
http://www.extraelektro.eu/

Elektro-akce.cz

Poradíme vám v orientaci při vašem výběru. Televize, domácí kina, kamery, autorádia, digitální fotoaparáty, digitální přijímače, GPS navigace, překladače a slovníky, LCD monitory, tiskárny, MP3 přehrávače a zálohování dat.
http://www.elektro-akce.cz/

Karel Rabens - Zlín Elektro

Provádí revize, opravy a instalace elektro a osvětlení, zajišťuje poradenskou a montážní činnost, havarijní službu. Prodává elektroměry a dělá montáž včetně kalibrace, projektové práce, pravidelnou údržbu elektroinstalace.
http://www.zlinelektro.cz/

LCD a Plazma televize

Zajímavé informace o LCD a Plazma televizích, Informační stránka o LCD a Plazma TV
http://www.lcd-plazma-televize.com

Q-ELEKTRIK a.s. divize Klimatizace

Velkobchod a maloobchod, montáž, servis klimatizací LG. Velkoobchod neželezných kovů. Velkoobchod a maloobchod elektroinstalačního materiála a přístrojů. Montáž a servis elektrických zařízení do 35kV. Dlouholetá historie, silné zázemí.
http://www.klimatizace-lg.cz

Vysavače pro domácnost

Vysavače a vše zajímavé kolem nich. Testy a recenze, co vědět při koupi vysavače, druhy, zajímavosti, problémy, diskuse.
http://www.vysavace-domacnost.cz

Stránka:

1