TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Transco Bohemia, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní spedice a doprava. Export a import zásilek po celém světě. Pozemní, letecká, námořní, kombinovaná a nadrozměrná doprava. Sběrná služba, dokládky a celovozové zásilky. Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001.
http://www.transco.cz

Amak cz s.r.o.

Autodoprava vnitrostátní a mezinárodní, kusové i celovozové zásilky, stěhování, spedice, zasilatelství, skladování, celní služby, sběrná služba ČR a Evropa. Expresní přepravy. Logistické služby.
http://www.amak.cz

AQUAVIA Praha

Pořádáme společenské a firemní akce na klíč, včetně cateringu a programu s kapacitou až 250 osob. Dále svatby, promoce, rodinné oslavy, párty, konference, školení a turistické plavby Prahou. Celoroční provoz.
http://www.lodmoravia.cz

Belmond

Messenger servis na území Prahy. Expresní dálková přeprava po ČR, vybrané státy Evropy. Do 3.000 kg. Možnost objednání po internetu, hromadná distribuce, logistika, individuální přístup k zákazníkovi.
www.belmond.cz

Inpeek Travel

Letenky do celého světa a ubytování. Vyhledávání letenek s odlety z Prahy a Bratislavy. Rezervace letenek Královna nabízí trvale letenky do USA, Anglie, Paříž, Moskva a další destinace. Nízkonákladové letecké společnosti i SkyEurope, Lufthansa a ČSA.
http://travel.inpeek.com

NH-TRANS

Železniční, silniční, námořní a říční přeprava, překládka zboží v evrop.přístavech, na a ze širokorozchodných tratí.
http://www.nh-trans.cz

Profi Car Taxislužba - Martin Hrádek

Dopravní společnost s profesionálním přístupem a označenými vozidly zajišťuje v rámci celé ČR i EU taxislužby, smluvní přepravu osob, escort servis, kurýrní službu a možnost pronájmu vozu s řidičem.
http://www.proficars.eu

Stěhování kvalitně Praha

Kompletní stěhovací servis. Stěhování bytů, kanceláří, provozoven, hudebních nástrojů, trezorů a jiných těžkých břemen. Zapůjčení krabic, běžný spotřební materiál a km po Praze zdarma. Dále nabízíme dovoz nábytku včetně montáže a vyklízení bytů.
http://stehujeme.kvalitne.cz/stehovani

Taxi Lady - cars

Služba Taxi Lady je taxi služba hlavně pro ženy. Hlavním znakem vozů Mercedes Benz Taxi Lady je růžová barva, kterou se odlišujeme od ostatních taxi firem a zvýrazňujeme tak naši identitu. Přijímáme i platby běžnými platebními kartami.
http://www.taxi-lady.eu

Stránka:

1