TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

StavímeSen.cz

Magazín, který Vám přináší články o bydlení, stavbě a zahradě. Praktické rady: stavba domu, modernizace, rekonstrukce bytu, přeměny interiéru. Inspirace pro Váš dům: přestavba koupelny, kuchyně, ložnice. Tipy na výstavy a veletrhy, letáky, rady, diskuze.
http://www.stavimesen.cz

Baby web o rodičovství a dětech

3 témata, Chci dítě, Těhotenství, Dítě 0–12 měsíců, přináší informace o všem, co je spojené s touhou po dítěti, jeho očekáváním i prvními měsíci života. Odborným partnerem je Ústav péče o matku a dítě v Praze 4 Podolí. Poradna, fotogalerie.
http://www.babyweb.cz

BUĎ FIT - snadné hubnutí

Nabídka programů redukce váhy, regenerace organismu, zlepšení fyz. kondice na základech buněčné výživy, individuální přístup ke každému podle jeho potřeb. Nejedná se o zázraky, ale o výživové programy, zajišťující komplexní výživu organismu.
http://zhubnete.er.cz

Car auto

Carauto je týdeník s britským rodokmenem, který čtenářům servíruje informace o autech vtipným a lehkým stylem. Jeho nekompromisní, ale objektivní testy otevírají čtenářům oči!
http://www.stratosfera.cz/autocar/

Club žena - magazín nejen pro ženy

Club žena je magazín určený nejen ženám. Najdete zde spoustu článku o zdraví, inspiraci, nákupech, lásce, společnosti, domově. Pohledy a diskuse.
http://www.clubzena.cz

Cosmo Girl

CosmoGIRL! je skvělý měsíčník pro všechny mladé rebelky. Je to ten nejlepší návod, jak přežít dospívání, školu, rodiče, seznamování a přitom nepoznat nudu. "Cosmogirls" jsou hvězdy každé třídy!
http://www.stratosfera.cz/cosmogirl/

Cosmopolitan

Časopis pro mladou ženu.
http://www.cosmopolitan.cz

Český golf

Golfový portál - zpravodajství, škola golfu, databáze klubů a hřišť, bazar, turnajový servis, soutěže.
http://www.ceskygolf.com

Článkypromuže.cz

Tento moderní portál je určený jen pro muže. Pánové, vychutnejte si v klidu články o autech i krásných ženách Vašich nejtajnějších snů! Exkluzivní články pro muže si zaslouží pozornost!
http://www.clankypromuze.cz

Článkyproženy.cz

Portál přímo pro ženy obsahuje vše, co moderní ženu zajímá. Přečtete si na něm články o kráse, články o módě, články o zdraví a mnoho dalších. Články pro ženy jsou plné zajímavých informací.
http://www.clankyprozeny.cz

Čteníonline.cz

Zajímavé články a tipy z oblasti bydlení, aut, módy a krásy, nákupů, zdraví, sportu a volného času.
http://www.ctenionline.cz

Čtenípromuže.cz

Čtení pro muže se v mnohém odlišuje od čtení pro ženy. Stejně jako se liší ženský a mužský svět. Proto je zde nový sympatický web určený jen pro pány . Sport, dárky pro muže a mnoho zajímavého z mužského světa.
http://www.ctenipromuze.cz

Čteníproženy.cz

Kterou ženu by nebavilo čtení o kráse, čtení o módě, anebo čtení o zdraví! Odreagujte se od práce na portálu přímo pro ženy! Čtení pro ženy Vás vždy pobaví!
http://www.cteniprozeny.cz

Dolce Vita

Dolce vita je časopis o tom, jak si užívat života právě teď a tady. Oslňující pohled na design, architekturu, cestování, ale i módu. Dolce vita je luxusní průvodce pro váš sladký život.
http://www.stratosfera.cz/dolcevita/

Esquire

Moderní časopis pro muže.
http://www.stratosfera.cz/esquire/

F1 racing

Nejprodávanější časopis o nejrychlejším sportu na světě. Velké ceny, utajené testy, zákulisí závodních týmů, soukromí jezdců. F1 Racing - jistota pole position! Nyní už ve stáji vydavetelství Stratosféra.
http://www.stratosfera.cz/efjedna/

Family Star

Ve Family Star naleznete praktické a redakcí prověřené rady z oblasti výživy, zdraví, vzdělávání i dětského chování. Rodič se zde dozví, proč se dítě v určitých situacích chová tak, jak se chová, a my mu poradíme, jak tyto situace nejlépe řešit s ohledem na zdravý vývoj potomka.
http://www.stratosfera.cz/familystar/

Golf Digest

České vydání prestižního časopisu Golf Digest - rady a triky od předních profesionálních hráčů a trenérů, reportáže z mezinárodních soutěží, rozhovory se světovými hráči.
http://www.golf-digest.cz

Golf net

Komplexní golfový internetový magazín pro začátečníky i pokročilé hráče.
http://www.golfnet.cz

Harper´s Bazaar

Harper´s Bazaar, nejprestižnější módní časopis na světě, je určen ženám, které už nemyslí jen na sex. Harper´s Bazaar dokáže čtenářky přesvědčit, že luxus je přirozenou součástí jejich života! A vychází ve dvou formátech.
http://www.stratosfera.cz/bazaar/

Stránka:

1 2 3 4