TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

Sportcentrum Duna

Sportovní centrum DUNA nabízí 2 squashové kurty a 4 bowlingové dráhy, půjčovné bot je v ceně. Tento sportovní komplex je propojen s restaurací díky útulnému baru, ve kterém pro Vás obsluha připraví po vyhraném turnaji něco k pití.
http://www.ukazatel.cz/sportcentrumduna

Zimní středisko Soláň

Soláň se nachází uprostřed hřebene Vsetínských vrchů nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Středisko nabízí spoustu možností jak strávit zimní dovolenou.
http://www.solansedlo.cz/

Acrobat Park, o.p.s.

Letní tréninkové centrum nejen pro freestyle ski a snowboard olympijského vítěze Aleše valenty. Turistika, lyžování, běžky, cyklistika.
http://www.acrobatpark.com

Bouřňák

Menší středisko pro běžkaře i sjezdaře v Krušných horách nedaleko Teplic u obcí Mikulov a Moldava.
http://www.scbournak.cz

Boží Dar

Středisko Boží Dar je jedním z významných středisek zimních sportů. Lyžařský areál Neklid nabízí návštěvníkům komplexní služby včetně parkoviště, půjčovny lyží a snowboardu, školy lyžování a rychlého občerstvení.
http://www.bozidar.cz

Centrum Javorový vrch

Javorový vrch se nachází v oblasti Těšínských Beskyd v blízkosti města Třinec. Oblíbené zimní středisko nabízí spoustu možností rekreace.
http://www.javorovy-vrch.cz

Červenohorské sedlo

Lyžařské centrum v se nachází v Jeseníkách a nabízí spoustu možností jak strávit zimní dovolenou.
http://www.skiklub-su.cz/

Česká tenisová škola

Tenisová škola - nabídka výuky, turnaje, pronájem dvorců a haly v Hloubětíně, dovolená s tenisem a víkendové pobyty v Rožnově pod Radhoštěm, Francii a na Slapech. Těšíme se na Vaši účast. Kontakt: Stanislav Vyoral - tel. 603 421 396.
http://ww.volny.cz/ceska.tenisova

Fotbal

Zajímavosti kolem fotbalu u nás i v zahraničí. Zájezdy na zápasy české fotbalové reprezentace, mistrovství světa či Evropy, zápasy anglické Premiér League aj. Vstupenky, výsledky, informace, ubytování.
http://fotbal.sportakce.cz

Hokej

Zajímavosti kolem hokeje u nás i v zahraničí. Zájezdy na mezinárodní zápasy, mistrovství světa. Vstupenky, výsledky, informace, ubytování.
http://hokej.sportakce.cz

Lipno-Kramolin

Středisko leží v okrese Český Krumlov u Lipenského jezera, na severním břehu Lipenské nádrže na Šumavě. Centrum nabízí rozšířené sjezdové tratě, nové Sportcentrum Lipno, ubytování přímo u sjezdovky...
http://www.kramolin.cz/

Lyžařský areál Bonera-Ramzová

Ramzová je významným střediskem cestovního ruchu na Moravě zaměřeným na sportovně - rekreační aktivity. Svým terénem je ideálním rekreačním střediskem a to jak pro letní, ale zvláště pro zimní rekreaci.
http://www.bonera.cz

Lyžařský areál Zadov

Sportovní centrum jihočeské části Šumavy. Celkem 7 sjezdovek na Zadově a Churáňově, většinou lehké až střední obtížnosti.
http://www.lazadov.cz

Lyžařský klub Javorník

Lyžařské středisko Kasárna leží pod nejvyšším vrcholkem Javorníků. Nabízí několik možností jak strávit dovolenou na horách.
http://www.kasarna.com/

Nejlepší tipy pro sport a volný čas

Golf, aquaparky, bobové dráhy, fitness, paragliding, jezdectví, motokáry, rybolob, sauny, squash, zimní střediska, zoo, bowling, památky, hrady, zámky, koupaliště.
http://www.ukazatel.eu

NHLpro.cz - NHL a hokej jinak

Informace o zámořské NHL, hokej, statistiky, výsledky, rozhovory, komentáře, postřehy ze zápasů, tipovací soutěž, New York Rangers, Jaromír Jágr, kanadské bodování a další.
http://www.nhlpro.cz

Olympijské hry

Informace o nejbližších zimních i letních olympijských hrách. Peking 2008, Vancouver 2010, Londýn 2012. Přehled soutěží, programy, zájezdy, vstupenky, ubytování, užitečné rady.
http://olympiáda.sportakce.cz

Paragliding X-PERT

Škola paraglidingu X - PERT si Vás dovoluje pozvat na nejlevnější a nejjednodušší způsob létání při kterém máte možnost opravdového splynutí s přírodou. Paragliding je outdoorový sport s příchutí adrenalinu. Zaručujeme Vám, že mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene pocit zoufalství z nekonečných hromad nevyřízených „papírů“.
http://www.mujweb.cz/sport/xpert/

Rokytnice nad Jizerou

Druhé největší zimní středisko Rokytnice, Lyžování zde je díky rozmanitým terénům skutečně vhodné pro začátečníky, pokročilé i nejnáročnější lyžaře.
http://www.rokytnice.com

Sázkové-kanceláře.cz - bonusy na online sázky

Online sázky v češtině. Bonusy až několik tisíc korun. Casino, online ruleta jen tak pro zábavu, online poker zcela zdarma o stovky dolarů každý den.
http://www.sazkove-kancelare.cz

Stránka:

1 2 3