TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

4fitness.cz

Poctivá výživa za nejnižší ceny Jediná v ČR - zvláštní servis Výživa na zakázku zdravotní materiál výroba bez E-čísel, výrobky bez příchutí i s 23 příchutěmi, bezlepkové zboží, výrobky bez laktózy. Proteiny Kreatiny Vlákniny Karnitiny Glukosaminy Chondroitiny CFM 80 Protein CFM 95 XP Protein isolát Kreatin mikronizovaný DE-6 Maltodextrin Creatin Ethyl Ester Calcium pyruvate Glukosamin - klouby Chondroitin - klouby Creatine pyruvate L-Glutamin L-Karnitin BCAA L-Leucin L-
http://www.4fitness.cz

AC masáže Praha - Ajuverdská & Shiatsu masáž, regenerace, poukazy

Ayurmedic Ceylon - centrum masáže Praha relaxační ajuverdské a shiatsu masáže. Ajurvéda Váš jedinečný prostředkem k relaxaci a regeneraci organismu - dárkové poukazy, reflexní terapie Aromaterapie Kosmetika. Pomoc při odstranění bolesti zad a kloubů, celulitidy, vypadávání vlasů.
http://www.ac-masaze.cz

Bezpečné hubnutí a zdravý život

Zkusili jste už všechny možné diety a bez úspěchu? Buněčná výživa zajistí Vašemu tělu vyvážený poměr všech důležitývh živin a vitamínů a udrží Vás ve skvělé formě.
http://mujweb.cz/www/dodofit

BodyFit - zdravý životní styl

Pravidelné články o zdravém životním stylu a celorepublikovým katalogem podniků provozujících fitness, solární studia, kosmetickou a plastickou chirurgii, kadeřnictví, masáže, relaxační služby a internetových serverů zabývajících se péčí o tělo, zdravým a relaxací.
http://www.bodyfit.cz

Břicho - cviky na břicho

Břicho - přehledné návody a rady včetně obrázků s popisky, jak cvičit břicho. Přístup zcela ZDARMA.
http://www.bricho.cz

BUĎ FIT - snadné hubnutí

Nabídka programů redukce váhy, regenerace organismu, zlepšení fyz. kondice na základech buněčné výživy, individuální přístup ke každému podle jeho potřeb. Nejedná se o zázraky, ale o výživové programy, zajišťující komplexní výživu organismu.
http://zhubnete.er.cz

Celostnimedicina.cz

Denně články o zdraví z pohledu přírodní, alternativní a celostní medicíny. Lékařské poradny zdarma. Internetový obchod - 20 000 produktů pro vaše zdraví a krásu. Expresní doručení. Nejnižší ceny v ČR!
http://www.celostnimedicina.cz

Dietplus

Hubnutí s chutí, bez hladu a jo-jo efektu - hubnutí s radostí. Zhubněte s programem DIET+ až o 2 kg za týden.
http://www.dietplus.cz

Dr. Popov prodej v Solárium Gabriela Karviná

Nabízíme širokou paletu zdravotních přírodních produktů, převážně bylinných čajů a mastí Dr. Popov. Nechybí ani přírodní kosmetika, potravní doplňky, bylinná mýdla a éterické oleje.
http://www.solariumgabriela.websnadno.cz/index.php?menu=5

Fitness shop který Vás změní!

Internetový projekt s možností získání elektronických knih o metodice fitness, výživě, programu energetických tabulek a příležitosti vstupu do projektu vedeného osobním trenérem fitness. Nabízíme zde to nejdůležitější pro realizaci úspěchu ve fitness...
http://www.fit-shop.cz

Hubnutí a dieta

Informační stránky o zdravé dietě a hubnutí s možností bezplatné lékařské poradny a s možností diskuze na téma hubnutí a dieta. Nabídka přírodních produktů pro udržení štíhlé linie.
http://www.hubnuti-dieta.eu

Jak na hubnutí

Rady a informace, jak s pomocí pohybu a správného životního stylu dosáhnout optimální kondice.
http://www.jaknahubnuti.ic.cz

KRÁSA A ZDRAVÍ - přírodní kosmetika

Náš internetový obchod Vám nabízí přírodní kosmetiku, využívanou rovněž v alternativním léčení! Jako jedna z mála na trhu působí proti příčinám stárnutí pleti! V nabídce máme také potravinový doplněk, obsahující maku peruánskou, který Vás zregeneruje po stránce fyzické, mentální a sexuální!
http://www.prokrasuazdravi.com

Masáže

Sportovní, rekondiční a lymfo masáže.Nejen cena, ale i délka masážního úkonu je důležitá. Nejdelší masážní úkony v Praze. 50m od tramvaje.80m2 - masážní prostory. 605/876267 nebo 774/876267, icq:214342490 , skype : sreknetphone, masaze@masaze-praha.cz Jsme tu pro Vás 7 dnů v týdnu.
http://www.masaze-praha.cz

Nově proti nepříjemnému dechu

Klinicky ověřené zahraniřní přípravky zn. TheraBreath vás zbaví spolehlivě nepříjemného dechu a zápachu z úst.
http://www.svezidech.cz

PAIPO kouřit zdravě, odvykání kouření, dieta pro kuřáky

Paipo je japonská alternativa cigarety. Neobsahuje nikotin dehet ani jiné zdraví škodlivé látky. Využívá účinků aromaterapie. Kouření i v zákazech kouření. Rady jak přestat kouřit. Odnaučování kouření. Dieta pro kuřáky.
http://www.mypaipo.eu

Prezdravie.sk

Pomoc pri riešení zdravotných, či estetických problémov. Prírodné produkty sľubujúce podporu sexuálnych funkcií, rast a spevnenie poprsia, zníženie váhy, zlepšenie imunity, kĺby, kosti, či rast svalov.
http://www.prezdravie.sk

Psychoterapie a psychologická poradna

Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.
http://www.psychoterapie-poradenstvi.cz

Roztroušená skleróza

Web pro postižené s roztroušenou sklerózou s neurologickými problémy - informace o neurorehabilitacích a čínském cvičení Tai Chi, které je vhodným prostředkem, jak příznaky roztroušené sklerózy zmírňovat.
http://www.roztrousenaskleroza.cz

Solárium Gabriela v HM TESCO Karviná

Solárium Karviná. Opalování na relaxačních i turbo soláriích v našem soláriu Gabriela v HM TESCO Karviná. Prodej: solární kosmetika Oranjito a přírodní produkty Dr. Popov. E-shop solární kosmetiky
http://www.solariumgabriela.websnadno.cz

Stránka:

1 2