TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

1001test.cz

Zábavné i vážné testy. Otázky s výhrou. Testy klasické, doplňovačka, psychotesty, partnerské testy, fotografické testy.
http://www.1001test.cz

Drogové testy

Popis drogového testu, nabídka, cena, kontakt.
http://www.drogovetesty.cz

eTesty.cz

Nové testy v autoškolách. Naleznete zde užitečné odkazy, informace, otázky s odpověďmi a aplikaci určenou ke zkoušení nanečisto. Tato aplikace slouží ke zkouškám nanečisto jak autoškolám, tak jejich žákům. Autoškola bude s tímto nástrojem snazší.
http://www.etesty.cz

IQ Test

IQ Test na rychlé proskoumání Vaší inteligence.
http://www.quickiqtest.net

Poradna lásky

Zajímá tě, co jsi za člověka? Navíš, jak bys reagoval v nevšedních situacích? Chceš se o sobě dozvědět něco víc nebo se chceš jen pobavit? Tak přesně pro tebe jsou připraveny naše stránky.
http://www.poradna-lasky.cz

Přijímačky, Maturita, Maturitní otázky, Testy

Přijímačky, přijímací zkoušky, přijímací zkoušky na VŠ, přijímačky nanečisto, přijímací zkoušky na SŠ, testy na práva. Maturitní otázky, maturita, maturita na SŠ. Maturitní otázky z literatury, latinský slovník, angličtiny, němčiny, dějepisu, základy společenských věd.
http://www.prijimacky.cz

Testy

IQ a znalostní online testy. Testy děleny do kategorií iq testy, film, hudba, sport, angličtina, němčina, biologie, chemie, dějepis, literatura, matematika, zeměpis, PC hry. Možnost přidání vlastního testu. Přes 200 online testů.
http://testy.mysteria.cz

Útulný Dům - bydlení nás baví

Inspirace pro Vaše bydlení. Fotogalerie interiérů, rady a nápady. Články, tipy k nákupu. Fotogalerie kuchyně, koupelny, obývací pokoj, dětský pokoj. Nechte se inspirovat a získejte tipy pro Vaše bydlení.
http://www.utulnydum.cz

Stránka:

1