TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

1. Lesní realitní

Zabýváme se komplexními službami v dodávkách lesnických činností pro vlastníky lesů jako jsou výkup lesů a dřeva, pěstební a poradenská činnost, těžba dřeva, přibližování dřeva, doprava dřeva. Vykupujeme lesy i s pozemkem. Platba v hotovosti.
http://www.lesni-realitni.cz

ADAST a.s.

Adast a.s. zajišťuje výrobu, prodej a servis archových ofsetových tiskových strojů značky ADAST (formát A3, B3, A2, B2). V oblasti kooperací nabízíme fluidní nanášení práškových polyamidů; plasmové nanášení prášků, tepelné a chemickotepelné zpracování, vysokofrekvenční kalení, žíhání, povrchové ochrany, třískové obrábění - dělení a příprava materiálu, metrologii - kalibrace pracovních měřidel.
http://www.adast.cz

Autojeřáby Musil - jeřábnické práce

Provadíme veškeré jeřábnické práce. V současné době disponujeme dvěma autojeřáby AD 20 T. Pracujeme s břemeny do hmotnosti 20 tun.
http://www.autojeraby-musil.cz

B.E.S. Petrovice s.r.o.

Výroba velmi kvalitních prostěradel, ložního povlečení, ručníků a osušek. Vyrábíme froté, jersey, luxus, žakár a tkaná prostěradla a ložní povlečení z krepu, hladké bavlny, flanelu a damašku. Textil distribujeme přes velkoobchod, E-shop a řetězce.
http://www.bes-petrovice.cz

Bagry - buldozery, Renomag s.r.o.

Specializujeme se na dodávky dílů a servis stavebních a těžebních strojů, jejich pracovních částí a podvozků. Dodáváme lopaty, lžíce, zuby pro ekonomický provoz i do náročných podmínek, břity, kompletní pasové podvozky i jejich díly – řetězy, desky pasů, gumové pasy, pojezdové a nosné kladky.
http://bagry-buldozery.renomag.cz

Balicí stroje ROBOPAC

Balicí technika a materiály ROBOPAC - výroba, prodej a servis balicích strojů. Balicí linky do streč folie, balicí stroje do smrštitelné folie, zalepovačky kartonů, ovinovačky do folie, dopravníky.
http://www.robopac.cz/

Bioexpert

Bakterie a enzymy na rozklad organického odpadu v žumpách a septicích, k urychlení kompostovacího procesu, do jezírek, domovních čov, akvárií, suchých a chemických záchodů.Likvidace tuků a zápachu s nimi spojeného. Septik není třeba vyvážet. Nechte biopřípravky pracovat a neplaťte za drahý vývoz. Zbavte se plísní na stěnách jednou pro vždy.
http://www.bioexpert.cz

BlackCard - plastové karty

Vyrábíme plastové karty všech druhů. PVC karty bez inteligence a s inteligencí, čipové. Nabízíme služby personalizace - čárové kódy, fotografie. Vše s plnobarevným potiskem. Dále nabízíme - reklamní polygrafie.
http://www.blackcard.cz

Bytový textil, bytové doplňky

Bytový textil a bytové doplňky vysoké kvality. Najdete u nás záclony, provázkové záclony, Walt Disney záclony, polštáře, povlaky na polštáře, sedáky na židle, deky, dětské deky, Walt Disney deky, kusové koberce, dětské koberce, Walt Disney koberce.
http://www.textilbytovy.cz

Cristian-Lay

Firma zabývající se prodejem šperků, hodinek, kosmetiky a firemních dárků španělské firmy Cristian Lay
http://www.cristian-lay.cz

David Pistorius - DAPIP

Prodej ložisek, gufer, "O" kroužků, řemenů, šroubů, matek, vrutů a jiného spojovacího materálu. Dále prodávame PB lahve 2 a 10 kg.
www.dapip.wz.cz

DIAMA CZ s.r.o.

Vyrábíme diamantové a CBN nástroje na kovy, plošné sklo, sklářský dekor, optické sklo, keramiku, drahé kameny a kámen. Diamantové a CBN kotouče, tělíska, vrtáky, záhlubníky, frézy, pily, tablety, lišty, pasty. Nabízíme, vývoj, opravy a poradenství.
http://www.diama.cz

Digitální elektrochemie HACH LANGE s.r.o.

Kompletní nabídka v oblasti analýzy vody. Vyzkoušejte naši novou řadu výrobků v sekci digitální elektrochemie, která představuje 100% důvěru v měření pH, a další parametry jako jsou kyslík, konduktivita a redox potenciál.
http://www.elektrochemie.hach-lange.cz

DŘEVAŘI.CZ - Dřevo, Řezivo, Přířezy, Dýhy, Kulatina, Nábytek

dřevo, dřevo burza, dřevo prodej, dŕevo nákup, dřevářsky průmysl, drevaři, drevari, strom, les, dřevospracujíci průmysl, dřevoobráběcí stroje, kulatina, přířezy, dýhy, dřevěné polotovary a velkoplošné materiály, komponenty nábytku, doplňky a materiály, exteriérové a interiérové stavební prvky, interiérový nábytek, dřevoobráběcí stroje, nástroje a nářadí, služby, dýhy, eurohranoly, osb, mdf, dřevotříska, překližka, lepený masív, laťovky, spárovky, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, obývací st
http://www.drevari.cz

DřevoPlot - zakázková výroba dřevěných plotů

Vyrábíme a dodáváme vše pro stavbu a rekonstrukci dřevěných plotů - plotovky, rygle, dřevěné sloupky a plotová pole. Doprava po celé ČR zajištěna.
http://www.drevoplot.cz

Enviss Technologies International s.r.o.

Zabýváme se vzduchotechnikou, průmyslovým odsáváním, filtrací, ventilací a rekuperací. Nabízíme průmyslové a komerční vysavače a podlahové mycí stroje. Poskytneme řešení Vašeho problému včetně realizace a kvalifikovaného výběru zařízení či aplikace.
http://www.envisstech.cz

Frontier East - Prodej autoskla XYG

Frontier East je dovozce a prodejce automobilového skla čínského výrobce XYG pro ČR a SR. XYG vyrábí plochá skla a autoskla, je dodavatelem do výroby světových automobilových koncernů Ford, Volkswagen,..
http://xyg.cz

Hana Hykyšová - módní návrhářka, styling, oblékání celebrit

Vybere oblečení z obchodů i vašeho šatníku. Vytvoří vlastní image - styl oblékání pro každého. Zajistí zapůjčení společenských i historických oděvů na firemní akce, rauty, plesy nebo svatby.
http://www.hykysova.com/

HES, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř a opravna měřicích přístrojů.

Akreditovaná kalibrační laboratoř a opravna měřicích přístrojů. Provádíme kalibrace a opravy měřidel typu: Multimetry, wattmetry, generátory, kalibrátory, osciloskopy, čítače, revizní přístroje, analyzátory, tlakoměry, RLC metry, zdroje, stopky, ADTS a další.
http://www.hes-sro.cz

IBOS Ingrid Bocková

Distribuce široké palety průmyslového i spotřebního zboží - motorové a průmyslové oleje, maziva, autobaterie Monbat, klínové řemeny, ložiska, autokosmetika, autochemie, Dreumex.
http://www.monbat.cz

Stránka:

1 2 3