TýdenSlev.cz

Odkazy:

Přidat odkaz

1st.langs.info – První jazykový portál

Vše o jazycích. Časopis zdarma. Studium jazyků, vzdělávání, překlady a tlumočení, zahraniční pobyty. Přehled 2800 aktuálních kurzů, 790 jazykových škol. Zahraniční studium a práce - rady, zkušenosti. Jazykové zkoušky a certifikáty. Učebnice a pomůcky. Jazykové školy, jazykové kurzy - detailní informace.
http://www.langs.info

Apartmán Na Tyláku

Luxusní apartmán Na Tyláku se nachází v prvním patře v centru Jičína (Tylova ulice), jen pár kroků od Valdštejnova náměstí. K dispozici jsou dvě dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí, plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar) a koupelna s vanou a WC. Pobyt se psem není povolen. Vlastní stravování.
http://www.i-jicin.com/cs/search_ubytovani.php?typ=152#top

Bílý dům pension v Českém Ráji

Ubytování v Českém ráji - jednom z nejnavštěvovanějších míst, proto Vám nabízíme ubytování a stravování v našem pensionu s kapacitou 55 osob. Vedle pensionu je fotbalové hřiště, tenisový a volejbalový kurt, rybník. Z Libuně jezdí vlak i autobus do celého okolí a lze kombinovat pěší i cykloturistiku s hromadnou dopravou.
http://www.ekonomika-al.cz

Cestovnik.cz - Ubytování a cestování

Nabízí rozsáhlou databázi ve které najdete hotely, penziony, luxusní ubytování, ranče a farmy, lázně a wellness, restaurace. Nechybí články o cestování a tipy na výlety.
http://www.cestovnik.cz

Časopis jazyky, studium, práce – Jazyky.com

Vše o studiu jazyků (angličtina, němčina) - jazykové školy, agentury, jazykové kurzy. Rozhovory, články, rady, užitečné odkazy, kalendář akcí. Studium v zahraničí, práce v zahraničí, au-pair. Jazykové zkoušky a certifikáty. Studijní materiály, recenze učebnic, učebních pomůcek.
http://www.Jazyky.com

Daňové poradenství a vedení účetnictví

Accontes je poradenská společnost poskytující odborné daňové poradenství a vedení účetnictví. Nabízíme komplexní zpracování účetnictví jak pro živnostníky,tak i pro střední a velké společnosti. Pořádáme pravidelná školení týkající se daňové problematiky.
http://www.accontes.cz

Elnika plus s.r.o.

Prodej kamerových systémů, průmyslových televizí, systémů vzdáleného dohledu a webkamer. Prodej videotelefonů a zabezpečovacích systémů.
http://www.elnika.cz

ELZED s.r.o. - zabezpečovací a telekomunikační systémy

Dodáváme a montujeme zabezpečovací a požární signalizace, EZS, EPS, alarm, připojení na PCO, kamery, kamerové systémy, TEL ústředny, strukturované kabeláže, PC sítě, videotelefony, antény, SAT, ozvučení, přístupové systémy. Provádíme servis, revize.
http://www.elzed.cz

Golf Club Most

Devíti jamkové golfové hřiště bylo vybudováno na Velebudické důlní výsypce v těsném sousedství mosteckého dostihového závodiště Hipodrom.Bylo znormováno v roce 1999 s parem 70.Je to snad jediné hřiště u nás,kde zažijete skutečnou atmosféru skotského linksu.
http://www.golfmost.cz

Hotel Pod Kaštany

Ubytování v Telči, hotel s nejvyšší ubytovací kapacitou. S celkovým počtem 27 pokojů, v nichž je celková kapacita 85 lůžek. Hotelová restaurace s bohatou českou i světovou kuchyní. Pro aktivní odpočinek na hotelu můžeme nabídnout fitcentrum, solárium a masáže.
http://www.hotelpodkastany.cz

Hypoteční banka a.s.

Banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. Hypotéku si u nás můžete vyřídit i přes internet, díky nové službě Hypotéka online. Na hypotéky se opravdu specializujeme.
http://www.hypotecnibanka.cz

I MEDIUM - Internetová reklamní agentura

Hledáte spolehlivého partnera? Jsme tu pro Vás!Specializujeme se na webdesign, tvorbu WWW stránek, internet marketing a online reklamu. Poskytujeme kompletní internetová řešení na profesionální úrovni.
http://www.imedium.cz

JML Trade s.r.o.

Nabízíme odhady nemovitostí a právní servis při prodeji a nákupu bytů, domů, chat, chalup či pozemků. Zajištění úvěrů na veškeré nemovitosti včetně hypotéky. Dále nabízíme komplexní realitní služby. Zpracování znaleckého posudku a kupní smlouvy vše zdarma. Nejrychlejší prodej nemovitosti.
http://www.realitycl.cz

Kamerové systémy Praha

Provádíme prodej, montáž a servis monitorovací a zabezpečovací techniky. Průmyslová televize, digitální záznam obrazu a zvuku a vzdálený dohled s dodávkou, montáží a servisem.
http://www.kamerovesystemy.cz

Oris plus

Ochrana zboží včetně knižních fondů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, požární systémy EPS, kontrola vstupu ACC, domácí telefony, návrh, realizace, servis. Navštívíme Vás a navrhneme vhodné řešení
http://www.orisplus.cz

Penzion BENZ

Nabízíme ubytování ve dvou nebo třílůžkových pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV a minilednicí. Umožníme pořádání obchodních jednání a školení v salónku. Penzion má vlastní parkoviště.
http://www.penzionbenz.cz

Penzion Rybářská Bašta

Jedná se o ubytování ve dvoulůžkovém pokoji nebo dvoulůžkovém apartmánu s vlastním sociálním zařízením, TV a možností internetu. Dále nabízíme pokoj s oddělenými dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, se společenskou místností, TV, Video, Internet, WC. Všechny pokoje s možností přistýlky.
http://www.ukazatel.eu/penzionbasta

PENZION U HOLUBŮ

Penzion nabízí jedno, dvou a tří lůžkové pokoje se sociálním zařízením, s předsíňkou, TV, rádio, internet. Penzion se nachází pouze 5 min. od centra BRNA.
http://www.ukazatel.eu/uholubu

Penzion-restaurace u RYBNÍČKU

Penzion se nachází u rybíku ČEPL, možnost sportovního rybolovu. U penzionu je velká zahrada,možnost zapůjčení zahradního grilu vč. dřevěného uhlí a nádobí. Cena 200kč. Parkování v uzamčené zahradě penzionu. Možnost celodeního stravování v naší restauraci.
http://www.ukazatel.cz/urybnicku

RE/MAX Reality

Realitní síť působící v 65 zemích světa, 6500 kanceláří. Více než 75.000 nemovitostí z celé Evropy včetně ČR. Nabízíme kompletní realitní a právní servis, developerské projekty, hypotéční úvěry, odhady nemovitostí, relokace firem a správa nemovitostí.
http://www.remax-czech.cz